Bureau

Het bestuur van de VOM wordt ondersteund door een enthousiast team van jonge professionals. Zij staan dag en nacht voor al uw vragen klaar!

Bureau

Het bureau organiseert diverse activiteiten – van debatten, online colleges, een discussieplatform tot maaltijdgesprekken – zoals Reuring!Café’s, Tijdmalen, Omooc, Platform O. Ook is het bureau verantwoordelijk voor de organisatie van de Overheidsawards.

Voor vragen kan je bij ons terecht. Kunnen wij ergens over meedenken? Wil je het netwerk van de VOM bereiken? Wij helpen je graag!
Maarten van Zaane

Maarten van Zaane

Secretaris

Voor vragen omtrent de activiteiten van de VOM.

M: Maarten@vom-online.nl

T: 06- 27319332

Koen Haer

Koen Haer

Projectmanager

Voor vragen omtrent Platform O, Reuring!Café en de financiën.

M: Koen@vom-online.nl
T: 06-43444003

Nick Toet

Nick Toet

Projectmanager

Voor vragen omtrent de Verkiezing Beste Overheidsorganisatie van het Jaar, Overheidsawards en de lidmaatschappen.

M: Nick@vom-online.nl
T: 06-30099416

Myrthe Stijns

Myrthe Stijns

Projectmanager

Voor vragen omtrent de Verkiezing Overheidsmanager van het Jaar, Overheidsawards en bureauzaken.

M: Myrthe@vom-online.nl

T:  06-40565653

Anne de Gee

Anne de Gee

Projectmanager

Voor vragen omtrent OMOOC.

M: Anne@vom-online.nl

T: 06-15273427

Anouk Ruijgrok

Anouk Ruijgrok

Projectmedewerker

Voor vragen omtrent de Overheidsawards.

M: Anouk@vom-online.nl

T: 06-11955667

Pepijn Gutz

Pepijn Gutz

Projectmedewerker

Voor vragen omtrent Reuring!Café en OMOOC.

M: Pepijn@vom-online.nl

T: 06-28341127