Bureau

Het bestuur van de VOM wordt ondersteund door een enthousiast team van jonge professionals. Zij staan dag en nacht voor al uw vragen klaar!

Bureau VOM organiseert het hele jaar door activiteiten als Reuring!Cafés, dialoogtafels en lunchbijeenkomsten. Ook is het bureau verantwoordelijk voor de organisatie van de verkiezing Beste Overheidsorganisatie van het Jaar, de verkiezing Overheidsmanager van het Jaar, de jaarlijkste Overheidsawards en de inhoudelijke vormgeving en productie van Platform Overheid en OMOOC.nl.

Voor vragen kun je bij ons terecht. Kunnen wij ergens over meedenken? Wil je het netwerk van de VOM bereiken? Wij helpen je graag!

Nick Toet

Nick Toet

Secretaris-directeur

Voor vragen omtrent de financiën, lidmaatschappen en activiteiten van de VOM.

M: Nick@vom-online.nl
T: 06-30099416

Myrthe Stijns

Myrthe Stijns

Projectmanager

Voor vragen omtrent Samenspel, platform O en bureauzaken.

M: Myrthe@vom-online.nl

T:  06-40565653

Anne Lamers

Anne Lamers

Projectmanager

Voor vragen omtrent de verkiezing Overheidsinnovatie van het Jaar en Reuring!Café

M: anne@vom-online.nl

T: 06-20512545

Joey Citroen

Joey Citroen

Projectmanager

Voor vragen omtrent de financiën van de VOM, OverheidsManager van het Jaar en OMOOC

M: joey@vom-online.nl

T: 06-24694620

Manon van de Woestijne

Manon van de Woestijne

Projectmanager

Voor vragen omtrent Leiderschapsconferentie, Tour de Overheid en Overheidsawards

M: manon@vom-online.nl
T: 06-13919615

Boris de Geest

Stagiair

Voor vragen omtrent Reuring!Café, Overheidsinnovatie van het Jaar en de VOM nieuwsbrief

M: boris@vom-online.nl
T: 06-28817017

Megan Nagtegaal

Stagiaire

Voor vragen omtrent OMOOC en Samenspel

M: megan@vom-online.nl
T: 06-39353194

Manouk Vrij

Stagiaire

Voor vragen omtrent OverheidsManager van het Jaar en platform O

M: manouk@vom-online.nl
T: 06-22732065