Bureau

Het bestuur van de VOM wordt ondersteund door een enthousiast team van jonge professionals. Zij staan dag en nacht voor al uw vragen klaar!

Bureau

Bureau VOM organiseert het hele jaar door activiteiten als Reuring!Cafés, dialoogtafels en lunchbijeenkomsten. Ook is het bureau verantwoordelijk voor de organisatie van de Verkiezing Beste Overheidsorganisatie van het Jaar, de Verkiezing Overheidsmanager van het Jaar, de jaarlijkste Overheidsawards en de inhoudelijke vormgeving en productie van Platform Overheid en OMOOC.nl.

 

Voor vragen kan je bij ons terecht. Kunnen wij ergens over meedenken? Wil je het netwerk van de VOM bereiken? Wij helpen je graag!
Maarten van Zaane

Maarten van Zaane

Secretaris-directeur

Voor vragen omtrent de activiteiten van de VOM.

M: Maarten@vom-online.nl

T: 06- 27319332

Nick Toet

Nick Toet

Projectmanager

Voor vragen omtrent de Verkiezing Beste Overheidsorganisatie van het Jaar, Overheidsawards, lidmaatschappen en de financiën.

M: Nick@vom-online.nl
T: 06-30099416

Myrthe Stijns

Myrthe Stijns

Projectmanager

Voor vragen omtrent de Verkiezing Overheidsmanager van het Jaar, Overheidsawards en bureauzaken.

M: Myrthe@vom-online.nl

T:  06-40565653

Pepijn Gutz

Pepijn Gutz

Projectmanager

Voor vragen omtrent OMOOC en Reuring!Cafés.

M: Pepijn@vom-online.nl

T: 06-28341127

Leonore van Til

Leonore van Til

Projectmanager

Voor vragen omtrent Platform O en de financiën.

M: Leonore@vom-online.nl
T: 06-20485121

Giulia van Zwam

Giulia van Zwam

Projectmedewerker

Voor vragen omtrent de Verkiezing Overheidsmanager van het Jaar en OMOOC.

M: Giulia@vom-online.nl

T: 06-20217897

Joost Jongenelen

Joost Jongenelen

Projectmedewerker

Voor vragen omtrent de Verkiezing Beste Overheidsorganisatie van het Jaar, Reuring!Cafés en Platform O.

M: Joost@vom-online.nl

T: 06-24736444