Bureau

Het bestuur van de VOM wordt ondersteund door een enthousiast team van jonge professionals. Zij staan dag en nacht voor al uw vragen klaar!

Bureau

Bureau VOM organiseert het hele jaar door activiteiten als Reuring!Cafés, dialoogtafels en lunchbijeenkomsten. Ook is het bureau verantwoordelijk voor de organisatie van de verkiezing Beste Overheidsorganisatie van het Jaar, de verkiezing Overheidsmanager van het Jaar, de jaarlijkste Overheidsawards en de inhoudelijke vormgeving en productie van Platform Overheid en OMOOC.nl.

Voor vragen kun je bij ons terecht. Kunnen wij ergens over meedenken? Wil je het netwerk van de VOM bereiken? Wij helpen je graag!

Nick Toet

Nick Toet

Secretaris-directeur

Voor vragen omtrent de financiën, lidmaatschappen en activiteiten van de VOM.

M: Nick@vom-online.nl
T: 06-30099416

Myrthe Stijns

Myrthe Stijns

Projectmanager

Voor vragen omtrent Samenspel, platform O en bureauzaken.

M: Myrthe@vom-online.nl

T:  06-40565653

Giulia van Zwam

Giulia van Zwam

Projectmanager

Voor vragen omtrent de verkiezing Overheidsmanager van het Jaar, de uitreiking van de Overheidsawards en OMOOC.

M: Giulia@vom-online.nl

T: 06-11729225

Aisha Erenstein

Aisha Erenstein

Projectmanager

Voor vragen omtrent de Reuring!Cafés.

M: Aisha@vom-online.nl

T: 06-13889552

Thomas Veenstra

Thomas Veenstra

Stagiair

Voor vragen omtrent de Reuring!Café’s, OMOOC, de verkiezing Overheidsmanager van het Jaar, en de nieuwsbrief

M: thomas@vom-online.nl
T: nulzes-50206042

Manon van de Woestijne

Manon van de Woestijne

Stagiaire

Voor vragen omtrent de Platform O, Overheidsawards, en de verkiezing Overheidsinnovatie van het Jaar

M: manon@vom-online.nl
T: 06-13919615